O nas

Fidlin to firma z długoletnim doświadczeniem i stażem pracy. Posiadamy siedzibę Gdańsku. Obecnie jesteśmy jednym z czołowych producentów  działającym na polskim rynku wszystkich typów zawiesi, wciągników, lin, czy trawers.  Zajmujemy się również dystrybucją urządzeń BRANO w Polsce.

BRANO Group a.s. jest wiodącym na skalę światową producentem samozamykaczy, podnośników i wciągników. Jest to marka działająca na światowych rynkach od 80 lat. Posiada swoje przedstawicielstwa w krajach rozwiniętych gospodarczo – Chinach, Rosji, Stanach Zjednoczonych, Niemczech i RPA. Produkty BRANO cechuje wysoka jakość, niezawodność i zastosowane w nich nowoczesne rozwiązania technologiczne. Model biznesowy marki nastawiony jest na politykę proekologiczną.

Jesteśmy również autoryzowanym przedstawicielem firmy CROMOX dużego europejskiego producenta łańcuchów oraz osprzętu ze stali nierdzewnej.

Koncepcja sukcesu naszej firmy opiera się na trzech zasadach:

– wysokiej jakości produkcji

– wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej

– szybkiej i na najwyższym poziomie obsłudze klienta

Do pracy motywuje nas chęć ciągłego rozwijania naszych umiejętności i oferowanych usług. Pragniemy dać Państwu coś więcej niż każda inna firma działająca w tej branży poprzez:

–  szeroki wachlarz  asortymentu

– najwyższą jakość produktów popartą atestami

– różnorodność wyboru produktów w zależności od  wymagań

– przystępne ceny

– fachową i sprawną obsługę prowadzoną przez działy sprzedaży

Zachęcamy do sprawdzenia szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów, oraz usług jakie świadczymy.